Historia     Szczenięta   Mioty   Suczki   Championy   Kontakt    Linki   Księga Gosci  





Kraj Data Miejsce wystawy Status Lokata Ocena Tytuł Medal Sędzia Zdjęcia

Wystawy 2013

Polska 24 luty Leszno Wystawa Championów lokata I doskonała CWC złoty Claudio de Giuliani(IT), BOG IV s. Andrzej Brabletz

Wystawy 2012

Polska 14 pazdziernik Gorzów Wlk Krajowa lokata II doskonała -- srebny Roman Sobkowicz
Polska 20 pazdziernik Poznań Międzynarodowa lokata I doskonała Zwyciezca , CWC/CAC - tym samym Vivi ukończyła dorosly Championat złoty Ella Orishchenko

Wystawy 2011

Polska 23 pazdziernik Poznań CACIB lokata II doskonała -- srebny Ina Małecka
Polska 16 wrzesień Zielona Gróra Krajowa lokata I doskonała Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, II m. BOG IV gr. złoty Maria Bruska

Wystawy 2010

Słowacja 24 styczeń Trencin Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych lokata I doskonała CAJC Zwycięzca Młodzieży złoty Vlado Piskay
Polska 13 luty Rzeszów CACIB -- dobra -- -- Nymman Gunnar
Polska 6 marzec Drzonków XXVII Krajowa Wystawa Psów lokata II doskonała -- srebny Małgorzata Lorenc
Polska 25 kwiecień Opole CACIB Miedzynarodowa -- bdb -- -- Petru Muntean (ROM)
Polska 16 maj Inowrocław XXV Krajowa Wystawa lokata I doskonała Zwycięzca (Najlepsza Dorosła Suka w Rasie) złoty Marta Pietrzak
Polska 13 czerwiec Kalisz XXXIV Krajowa lokata I doskonała Zwycięzca, CWC złoty Anna Malczewska
Polska 04 lipiec Gorzów Wlk Krajowa lokata I doskonała Zwycięzca, CWC złoty Paweł Osak

WYSTAWY 2009

Polska Drzonków Krajowa lokata I WO - Wybitnie Obiecujaca -- -- Andrzej Brabletz
Polska Bydgoszcz Krajowa lokata I WO - Wybitnie Obiecujaca -- -- Roman Sobkowicz
Polska -- Gasawa Klubowa Jamników lokata II doskonała -- -- Ella Orishchenko (RUS)
Polska -- Antoniek Krajowa Ras Mysliwskich lokata III doskonała BOG,Zw. Mł.,Zw.Rasy, NJwR -- Karolina Wójcik
Polska Polska Gorzów Wlk Krajowa lokata I doskonała ZwMł, NJwR -- Ewa Małecka
Polska Polska Inowrocław Krajowa lokata II doskonała BEST PUPPY -- Henryk Stepka
Polska -- Wrocław Międzynarodowa -- bdb -- -- M. Wieremiejczyk-Wierzchowska
Polska -- Sopot Międzynarodowa lokata II doskonała -- -- Leszek Siejkowski
Polska -- Szczecin Międzynarodowa lokata IV doskonała -- -- Valentina Ivanishchewa (RUS)



© Copyright: RYCERSKA SFORA FCI